O nas

Działamy sprawnie i myślimy nieszablonowo, bo nie jesteśmy ani wielką korporacją, ani stawiającym pierwsze kroki startupem. Dla nas nie będziesz anonimowym numerem zlecenia na długiej liście albo wpisem do portfolio, tylko inspiracją, wyzwaniem i partnerem.
11 lat
doświadczenia
10 specjalistów w zespole
100+ zrealizowanych projektów
klienci z 7 krajów

Kim jesteśmy?

XANTUM to precyzyjnie dobrany zespół specjalistów z dziedzin, które pozwalają nam na kompleksową obsługę zróżnicowanych projektów. Od grafików z doskonałym okiem do szczegółu aż po mistrzów kodowania, możemy zaproponować Ci całościową wizję stworzenia i rozwoju witryny internetowej albo innych usług cyfrowych.

Mamy doświadczenie w biznesie i wiemy, co (się) sprzedaje. Rozwiązania, które proponujemy, są solidnie zakotwiczone w rynkowej rzeczywistości. Wiemy też, że inne są cele i strategie dużych marek, a inne – firm, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki. Nikogo nie wtłaczamy w szablon: do każdego podchodzimy indywidualnie.

Zobacz Case studies

Jak to robimy?

Mamy prostą zasadę: na żadnym etapie gry nie wypuszczamy piłki z rąk. Jesteśmy obecni od starannego omówienia potrzeb i pomysłów poprzez przygotowanie i przetestowanie projektu aż po sprawną realizację.

W XANTUM nie musisz wykonywać naszej pracy za nas. Przyjdź z pomysłem, a my podpowiemy Ci, jak sprawić, by stał się rzeczywistością. A potem faktycznie sprawimy, że stanie się rzeczywistością, i przetestujemy, czy dobrane przez nas narzędzia umożliwiły uzyskanie dokładnie takiego rezultatu, na jakim Ci zależy.

Porozmawiajmy
E-commerce Kompleksowe wdrożenia Woocommerce Shopify Shopware
UX/UI i Product Design UX audyt i design Web design Digital product design Branding
Strony www Strony firmowe Landing page Konkursowe i angażujące Wordpress
Support Consulting Opieka nad sklepem Szkolenia z obsługi Rozwój i optymalizacja
Porozmawiajmy