MOYE: elegancki sklep

  • E-commerce

MOYE to pierwsza polska marka premium specjalizująca się w tworzeniu ubrań, bielizny i akcesoriów z naturalnego jedwabiu. Założona przez dwie siostry, od samego początku stawiała sobie za cel łączenie ponadczasowej elegancji z najwyższą jakością: i taki też miał być jej sklep.

MOYE E-commerce quiet luxury

Misja

Właścicielkom zależało na przejrzystym layoucie strony odpowiednio eksponującym produkty, responsywnym i równie estetycznym w wersji na desktop i na mobile.

Miedzynarodowa dostawa
Wiele języków i walut
Zaawansowane integracje

Technologia

Sklep postawiliśmy na platformie WooCommerce. Międzynarodowe aspiracje firmy wymagały od nas stworzenia szytych na miarę rozwiązań w zakresie płatności w walutach innych niż złotówka, kilku wersji językowych strony oraz kalkulowania kosztów dostawy. Opracowaliśmy więc system umożliwiający integrację z firmami kurierskimi w różnych krajach oraz z międzynarodowymi systemami płatności oraz z systemem Klarna.

Potężny minimalizm

Za minimalną oprawą graficzną kryją się zaawansowane możliwości techniczne.

Proces

Kluczowe było wdrożenie wielu wersji językowych, a zatem także płatności w różnych walutach, oraz stworzenie zaawansowanego systemu obliczania kosztu dostawy. A ponieważ marka mocno polega na rozpoznawalności w mediach społecznościowych, integracja z social mediami miała być nienaganna.

Zobacz online