Rose Du Château

Tym razem stworzyliśmy zupełnie nowe środowisko eCommerce dla marki Rose du Château zajmującej się sprzedażą róż żywych i wiecznych w pięknych, ręcznie wykonanych pudełkach, których pełno jest w kanałach Social Media. Zobaczcie co dla nich przygotowaliśmy!

Podjęliśmy wyzwanie

Zaprojektowania i wdrożenia layoutu zgodnego z Responsive Web Design

Stworzenia zaawansowanego systemu dostaw dla świeżych kwiatów na rynek międzynarodowy

Integracji z mediami społecznościowymi i czatem

Migracji danych o produktach, klientach i raportach sprzedaży

3 wersje językowe

Rose Du Château planuje ekspansję marki na rynki zagraniczne, dlatego wdrożyliśmy multi-site obsługujący 3 języki i waluty. Dla każdego języka istnieje możliwość dodania indywidualnych produktów na kraj. Zróżnicowaliśmy także metody dostawy i płatności w poszczególnych krajach.

Przebudowany Design

Produktem sprzedawanym na platformie są róże w wielu konfiguracjach, żeby wyróżnić kategorie produktowe odeszliśmy od zwykłej kategoryzacji, którą zastąpiliśmy odpowiednimi sekcjami na listingu produktu oraz karuzelą z wyborem kształtu pudełka na stronie głównej.

Podstrony produktowe

Każda kategoria produktowa charakteryzuje się osobnymi atrybutami produktowymi, które można dobierać indywidualnie do produktu. Stworzyliśmy bazę ikon, które można przypisać do produktu z poziomu panelu administratora, by jak najlepiej przedstawić użytkownikom właściwości produktu.

Dostawa produktów

W przypadku zakupu kwiatów w eCommerce najważniejsza jest dostawa. Głównym zadaniem nowego środowiska eCommerce dla Rose Du Château było wsparcie logistyki dostaw w całym kraju oraz za granicą. Produkty przygotowywane są na zamówienie, a usługi kurierskie są zróżnicowane w obrębie kraju dlatego przygotowaliśmy indywidualny system, w którym na podstawie kodu pocztowego miejsca dostawy klient ma możliwość wyboru dostępnej metody dostawy. Istnieją 4 możliwości dostawy: 3 przedziały czasowe oraz dostawa w sobotę. W zależności od wpisanego kodu pocztowego wyświetlają się użytkownikowi wszystkie dostępne dla tego kodu możliwości wraz z cenami.

Wybrane ekrany

Wdrożenie Rose Du Château na Magento

Strona główna

Wdrożenie Rose Du Château na Magento

Widok listingu

Wdrożenie Rose Du Château na Magento

Widok produktu

Rose Du Château

Głównym celem dla firmy XANTUM było stworzenie systemu wspierającego system logistyczny wysyłki kwiatów w Polsce oraz na rynek międzynarodowy. Dzięki wyborowi indywidualnego rozwiązania Rose Du Châteatu z sukcesem może rozwijać sieć sprzedaży za granicą. Nowy sklep pozwala na zarządzanie większą ilością zamówień, a nowy design jest odzwierciedleniem charakteru marki.

Piotr Tomaszewski

CEO

Zobacz online

Podobne wdrożenia

Opticalove

Local Heroes

BodyBoom