GranSport

Dla GranSport, lidera w branży modyfikacji luksusowych aut, wdrożyliśmy sklep na Magento, który jest odzwierciedleniem marki. Szata graficzna oddaje sportowy charakter, a cały system eCommerce posiada tyle mocy, ile auta tuningowane w salonach firmy. Możliwość przejścia do oferty dla wybranego modelu już z pierwszego ekranu sklepu, ponad 9 000 produktów, rozbudowany blog i system CRM to tylko niektóre rzeczy, które są pod maską tego sklepu.

logo GranSport wdrożenie Magento

Podjęliśmy wyzwanie

Stworzenia katalogu dla ponad 9 000 produktów

Oddania charakteru marki poprzez wdrożenie indywidualnego projektu graficznego

Dodania opcji szybkiego kontaktu, integracji z Livechat'em oraz systemem CRM

Wdrożenia zaawansowanego bloga połączonego z opcją wyświetlania wspomnianych produktów

Rozbudowana strona główna

Strona główna zaprojektowana tak, by użytkownik w prosty sposób mógł zapoznać się z ofertą firmy. Na pierwszym ekranie umieściliśmy mechanizm, który pozwala na znalezienie produktów dopasowanych do auta użytkownika, dzięki czemu pomija czasochłonny etap filtrowania.

Przejrzysty widok produktu

Na karcie produktu umieściliśmy wszystkie najważniejsze dla Klientów informacje: opis produktu, montażu, dostawy, umieściliśmy możliwość wyświetlenia wideo produktowego, postów z bloga, w których produkt jest wspominany a także opcję szybkiego kontaktu.

Zaawansowany system CRM

Wdrożyliśmy platformę do zarządzania Klientami dopasowaną do potrzeb firmy. Usprawniliśmy funkcje odpowiedzialne za realizację kolejnych etapów zamówienia oraz dodaliśmy mechanizm obsługi posprzedażowej.

Wybrane ekrany

Wdrożenie GranSport na Magento

Strona główna

Wdrożenie GranSport na Magento

Widok produktu

Wdrożenie GranSport na Magento

Widok bloga

Zobacz online

Podobne wdrożenia

Kerpro

Opticalove

Rose Du Château