BodyBoom

W sklepie BodyBoom znajdziecie szeroki wachlarz peelingów kawowych i wiele więcej, a my przygotowaliśmy dla nich naprawdę apetyczną realizację. Musicie to zobaczyć!

Podjęliśmy wyzwanie

3 wersje językowe

Przebudowany design

Zaawansowane zestawy produktów

Social Media

3 wersje językowe

Sklep BodyBoom obsługuje trzy języki, jednak każda wersja językowa różni się wieloma szczegółami jak: elementy graficzne, metody wysyłki i płatności. Dla każdej wersji zostały wprowadzone indywidualne i niestandardowe tłumaczenia każdej funkcjonalności sklepu.

Przebudowany Design

W przypadku tego projektu odeszliśmy od ogólnych schematów wdrażania designu sklepu na Magento. By zapewnić użytkownikowi wyjątkowe doznania wizualne, skupiliśmy się na dostarczeniu niestandardowych funkcjonalności - dzięki nim zalety produktów BodyBoom są najważniejszym elementem karty produktu.

Zaawansowane podstrony

Podstrony statyczne? Nie tutaj! Stworzyliśmy zaawansowane podstrony z ruchomymi graficznymi elementami, dodatkowymi sliderami i karuzelami produktowymi obsługującymi jQuery. Dzięki temu podstrony są dynamiczne i przedstawiają ofertę zgodnie z filozofią marki.

Zestawy produktów

Ustawień Bundli także nie zostawiliśmy bez modyfikacji. Zestawy produktowe można ustawiać z poziomu panelu, a ich prezentacja na karcie produktowej zawiera dodatkowe funkcje pozwalające na zakupy każdego z produktów osobno i ustawienie dodatkowych zdjęć zestawu w opisie produktów.

Karty produktu

Wprowadziliśmy zaawansowane funkcje pozwalające na ustawienie dodatkowych cech produktów takich jak składniki w formie graficznej, rozszerzone opisy z możliwością urozmaicenia ich zdjęciami, produkty polecane oraz up- i cross-selling.

Blog i Instagram

Wdrożyliśmy platformę contentową dla wzmocnienia SEO oraz dodaliśmy możliwość zaciągania zdjęć z Instagrama marki, co pokazuje możliwość wykorzystania User Generated Content w eCommerce.

Wybrane ekrany

Wdrożenie BodyBoom na Magento

Strona główna

Wdrożenie BodyBoom na Magento

Widok produktu

Wdrożenie BodyBoom na Magento

Widok strony tekstowej

Wdrożenie BodyBoom na Magento

BodyBoom

Wszystkie funkcjonalności firma XANTUM wdrożyła tak, że są obsługiwane z panelu admina, a dla każdej z nich przygotowali materiał wideo z obsługą, dzięki temu na bieżąco możemy administrować sklepem bez pomocy programistów.

Zobacz online

Podobne wdrożenia

Local Heroes

Kerpro

Opticalove