Nasze realizacje

100% klientów poleca nas. Zobacz wybrane realizacje.

Wdrożenie sklepu internetowego MOYE

Wdrożenie dlaMOYE

MOYE to styl i szyk – taki też jest sklep internetowy, który dla nich wdrożyliśmy. Dodatkowo zadbaliśmy o jego stabilną pracę, dwie wersje językowe, obliczanie kosztu dostawy w oparciu o adres klienta.

Wdrożenie sklepu internetowego Zatańczmy.pl

Wdrożenie dlaZatańczmy.pl

Sklep internetowy z produktami cyfrowymi dla Zatańczmy.pl to wiele ciekawych funkcjonalności. System obsługuje w pełni automatycznie sprzedaż online kursów pierwszego tańca, dla bardzo dużej ilości klientów z całego świata.

Wdrożenie sklepu internetowego Cars Care

Wdrożenie dlaCars Care

Wdrożenie rozbudowanej strony internetowej dla firmy Cars Care wymagało od nas kompleksowego podejścia. Współpraca z klientem rozpoczęła się od analizy rynku, konkurencji oraz widoczności marki w internecie. Efektem naszej pracy jest znaczny wzrost wizyt w witrynie, co przełożyło się na sukces sprzedażowy.

Wdrożenie sklepu internetowego GranSport

Wdrożenie dlaGranSport

Dla GranSport, lidera w branży modyfikacji luksusowych aut, wdrożyliśmy sklep na Magento, który jest odzwierciedleniem marki. Szata graficzna oddaje sportowy charakter, a cały system eCommerce posiada tyle mocy, ile auta tuningowane w salonach firmy. Możliwość przejścia do oferty dla wybranego modelu już z pierwszego ekranu sklepu, ponad 9 000 produktów, rozbudowany blog i system CRM […]

Wdrożenie sklepu internetowego Opticalove

Wdrożenie dlaOpticalove

Otrzymaliśmy zlecenie zaprojektowania i wdrożenia środowiska sprzedaży online dla stacjonarnych salonów optycznych. Dla sprzedaży internetowej postawiliśmy na stworzenie zupełnie nowej marki, ponieważ naszym zadaniem było rozwinięcie sprzedaży zagranicznej. Stworzyliśmy zaawansowany sklep internetowy wyposażony w indywidualnie zaprojektowany konfigurator soczewek oraz przymierzalnie okularów online opartą o rozszerzoną rzeczywistość.

Wdrożenie sklepu internetowego Kerpro

Wdrożenie dlaKerpro

Zaawansowany sklep dla specjalistów. Sekcja B2B oraz produkty dla studentów, którzy weryfikują konto legitymacją. Zaawansowany mechanizm przyznawania rabatów oraz sekcje produktowe z indywidualnie zaprojektowanymi layoutami. To wszystko i więcej stworzyliśmy dla firmy Kerpro oferującej sprzęt, akcesoria i kosmetyki dla podologów.

Wdrożenie sklepu internetowego Rose Du Château

Wdrożenie dlaRose Du Château

Tym razem stworzyliśmy zupełnie nowe środowisko eCommerce dla marki Rose du Château zajmującej się sprzedażą róż żywych i wiecznych w pięknych, ręcznie wykonanych pudełkach, których pełno jest w kanałach Social Media. Zobaczcie co dla nich przygotowaliśmy!

Wdrożenie sklepu internetowego BodyBoom

Wdrożenie dlaBodyBoom

W sklepie BodyBoom znajdziecie szeroki wachlarz peelingów kawowych i wiele więcej, a my przygotowaliśmy dla nich naprawdę apetyczną realizację. Musicie to zobaczyć!

Wdrożenie sklepu internetowego Local Heroes

Wdrożenie dlaLocal Heroes

Dziewczyny z Local Heroes zwróciły się do nas z prośbą o stworzenie środowiska eCommerce, które pozwoli sprostać narastającej liczbie zamówień z całego świata. Do realizacji jak zwykle podeszliśmy kompleksowo tworząc indywidualny projekt graficzny oraz integrując środowisko z systemami magazynowo-księgowymi.