Kategoria

BodyBoom.pl – Case Study


Miłosz Spławski

Światło dziennie w ostatnich dniach ujrzała nasza nowa realizacja dla marki BodyBoom!

W sklepie BodyBoom znajdziecie szeroki wachlarz peelingów kawowych i wiele więcej, a my przygotowaliśmy dla nich naprawdę apetyczną realizację. Musicie to zobaczyć!

3 wersje językowe

Sklep BodyBoom obsługuje trzy języki, jednak każda wersja językowa różni się wieloma szczegółami jak: elementy graficzne, metody wysyłki i płatności. Dla każdej wersji zostały wprowadzone indywidualne i niestandardowe tłumaczenia każdej funkcjonalności sklepu.

Przebudowany Design

W przypadku tego projektu odeszliśmy od ogólnej logiki wdrożenia designu sklepu Magento dla jak najlepszych wrażeń użytkowników i skupiliśmy się na niestandardowych funkcjonalnościach pokazujących zalety produktów BodyBoom.

Zaawansowane podstrony

Podstrony statyczne? Nie tutaj! Stworzyliśmy zaawansowane podstrony z ruchomymi graficznymi elementami, dodatkowymi sliderami i karuzelami produktowymi obsługującymi jQuery. Dzięki temu podstrony są dynamiczne i przedstawiają ofertę zgodnie z filozofią marki.

Zestawy produktów

Ustawień Bundli także nie zostawiliśmy bez modyfikacji. Zestawy produktowe można ustawiać z poziomu panelu, a ich prezentacja na karcie produktowej zawiera dodatkowe funkcje pozwalające na zakupy każdego z produktów osobno i ustawienie dodatkowych zdjęć zestawu w opisie produktów.

Karty produktu

Wprowadziliśmy zaawansowane funkcje pozwalające na ustawienie dodatkowych cech produktów takich jak składniki w formie graficznej, rozszerzone opisy z możliwością urozmaicenia ich zdjęciami, produkty polecane oraz up- i cross-selling.

Blog i Instagram

Wdrożyliśmy platformę contentową dla wzmocnienia SEO oraz dodaliśmy możliwość zaciągania zdjęć z Instagrama marki, co pokazuje możliwość wykorzystania User Generated Content w eCommerce.

Podsumowanie

Wszystkie powyższe funkcjonalności są obsługiwane z panelu admina, a dla każdej z nich przygotowaliśmy materiał wideo z obsługą, by nasi klienci mogli na bieżąco administrować sklepem bez pomocy programistów.

wpisbodyprojekt2