Nasze realizacje

100% klientów poleca nas. Zobacz wybrane realizacje.

Wdrożenie Magento w sklepie internetowym GranSport
2018

Wdrożenie sklepuGranSport

Dla GranSport, lidera w branży modyfikacji luksusowych aut, wdrożyliśmy sklep na Magento, który jest odzwierciedleniem marki. Szata graficzna oddaje sportowy charakter, a cały system eCommerce posiada tyle mocy, ile auta tuningowane w salonach firmy. Możliwość przejścia do oferty dla wybranego modelu już z pierwszego ekranu sklepu, ponad 9 000 produktów, rozbudowany blog i system CRM […]

Wdrożenie Magento w sklepie internetowym Opticalove
2017

Wdrożenie sklepuOpticalove

Otrzymaliśmy zlecenie zaprojektowania i wdrożenia środowiska sprzedaży online dla stacjonarnych salonów optycznych. Dla sprzedaży internetowej postawiliśmy na stworzenie zupełnie nowej marki, ponieważ naszym zadaniem było rozwinięcie sprzedaży zagranicznej. Stworzyliśmy zaawansowany sklep internetowy wyposażony w indywidualnie zaprojektowany konfigurator soczewek oraz przymierzalnie okularów online opartą o rozszerzoną rzeczywistość.

Wdrożenie Magento w sklepie internetowym Kerpro
2017

Wdrożenie sklepuKerpro

Zaawansowany sklep dla specjalistów. Sekcja B2B oraz produkty dla studentów, którzy weryfikują konto legitymacją. Zaawansowany mechanizm przyznawania rabatów oraz sekcje produktowe z indywidualnie zaprojektowanymi layoutami. To wszystko i więcej stworzyliśmy dla firmy Kerpro oferującej sprzęt, akcesoria i kosmetyki dla podologów.

Wdrożenie Magento w sklepie internetowym Rose Du Château
2017

Wdrożenie sklepuRose Du Château

Tym razem stworzyliśmy zupełnie nowe środowisko eCommerce dla marki Rose du Château zajmującej się sprzedażą róż żywych i wiecznych w pięknych, ręcznie wykonanych pudełkach, których pełno jest w kanałach Social Media. Zobaczcie co dla nich przygotowaliśmy!

Wdrożenie Magento w sklepie internetowym BodyBoom
2017

Wdrożenie sklepuBodyBoom

W sklepie BodyBoom znajdziecie szeroki wachlarz peelingów kawowych i wiele więcej, a my przygotowaliśmy dla nich naprawdę apetyczną realizację. Musicie to zobaczyć!

Wdrożenie Magento w sklepie internetowym Local Heroes
2016

Wdrożenie sklepuLocal Heroes

Dziewczyny z Local Heroes zwróciły się do nas z prośbą o stworzenie środowiska eCommerce, które pozwoli sprostać narastającej liczbie zamówień z całego świata. Do realizacji jak zwykle podeszliśmy kompleksowo tworząc indywidualny projekt graficzny oraz integrując środowisko z systemami magazynowo-księgowymi.